TATAR’DAN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

25 ve 26. dönem Şırnak AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Arslan Tatar, yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

10 Eylül 2019  
 
 

25 ve 26. dönem Şırnak AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Arslan Tatar,  yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

25 ve 26. dönem Şırnak AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Arslan Tatar mesajında, “Sağlam bir gelecek inşa edebilmenin yolu, nitelikli bir eğitim öğretim sürecinden geçer” dedi.

25 ve 26. dönem Şırnak AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Arslan Tatar, bugün başlayan 2019 2020 eğitim öğretim yılı dolayısıyla tüm eğitim camiasına başarı dileklerinde bulundu.

Yeni sezonda Şırnak’ta 160 bin öğrencinin ders başı yaptığını anımsatan 25 ve 26. dönem Şırnak AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Arslan Tatar, “160 bin öğrenci demek; aydınlık yarınlarımıza uzanan yolda 160 bin temel taşı demek, müreffeh Türkiye demek. Okul demek; zenginlik demek, öğrenci demek; geleceğimizi elde etmemizi sağlayacak olan beşeri sermaye demek. Ne mutlu bizlere ki; genç ve dinamik bir nüfusa, dolayısıyla çok kıymetli bir sermayeye sahibiz. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve tüm eğitim camiamıza başarılar diliyorum” diye konuştu.